OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Login
lt: Prisijungti

en: Country
lt: Šalis

en: Back
lt: Atgal

en: Continue
lt: Tęsti

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Days
lt: Dienos

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Minutes
lt: Minutės

en: About
lt: Apie
