OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Country
mn: Улс

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Log in
mn: Нэвтрэх
