OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Country
sk: Krajina

en: Back
sk: Späť

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Days
sk: Dni

en: Authentication
sk: Overenie

en: Minutes
sk: Minúty

en: About
sk: Informácie o
