OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Login
sv: Logga in

en: Country
sv: Land

en: Back
sv: Tillbaka

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Log in
sv: Logga in

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: Days
sv: Dagar

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Minutes
sv: Minuter

en: About
sv: Om

en: SMS Framework
sv: SMS Ramverk

en: Resend code
sv: Sänd koden igen
