OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Country
th: ประเทศ

en: Back
th: กลับ

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: About
th: เกี่ยวกับ
