OTP Auth (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Country
vi: Quốc gia

en: Back
vi: Trở lại

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Basic settings
vi: Các thiết lập cơ bản

en: Days
vi: Ngày

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Minutes
vi: Phút

en: About
vi: Giới thiệu
