OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Country
es: País

en: Back
es: Atrás

en: Continue
es: Continuar

en: Log in
es: Iniciar sesión

en: Basic settings
es: Opciones básicas

en: Days
es: Días

en: Authentication
es: Autentificación

en: Minutes
es: Minutos

en: About
es: Acerca de

en: Sample
es: Muestra

en: Resend code
es: Reenviar código
