OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Country
hu: Ország

en: Back
hu: Vissza

en: Continue
hu: Folytatás

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: Days
hu: Napok

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Minutes
hu: Perc

en: About
hu: Leírás

en: Mobile Number
hu: Mobilszám

en: Resend code
hu: Kód újraküldése
