OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Login
id: Masuk

en: Country
id: Negara

en: Back
id: Kembali

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Log in
id: Masuk

en: Authentication
id: Autentikasi

en: About
id: Tentang

en: Sample
id: Contoh
