OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
is: Virkt

en: Login
is: Innskráning

en: Country
is: Land

en: Back
is: Til baka

en: Continue
is: Halda áfram

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Basic settings
is: Grunnstillingar

en: About
is: Um
