OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Country
mr: देश

en: Back
mr: मागे

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Days
mr: दिवस

en: Minutes
mr: मिनीटे
