OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Login
nl: Inloggen

en: Country
nl: Land

en: Back
nl: Terug

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Log in
nl: Inloggen

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Days
nl: Dagen

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Minutes
nl: Minuten

en: About
nl: Over

en: Mobile Number
nl: Gsm-nummer

en: Resend code
nl: Code opnieuw versturen
