OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Country
ta: நாடு

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Log in
ta: உள்நுழை

en: About
ta: பற்றி
