OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Login
af: Gebruiker

en: Country
af: Land

en: Back
af: Terug

en: Continue
af: Gaan voort

en: Log in
af: Teken in
