OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Country
az: Ölkə

en: Back
az: Geri

en: Continue
az: Davam et

en: Log in
az: Loqin

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: About
az: Haqqında
