OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: About
bo: གསལ་བཤད
