OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Country
da: Land

en: Back
da: Tilbage

en: Continue
da: Fortsæt

en: Log in
da: Log ind

en: Basic settings
da: Basale indstillinger

en: Days
da: Dage

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Minutes
da: Minutter

en: About
da: Om
