OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Login
de: Anmelden

en: Country
de: Land

en: Back
de: Zurück

en: Continue
de: Weiter

en: Log in
de: Anmelden

en: Basic settings
de: Grundeinstellungen

en: Days
de: Tage

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: Minutes
de: Minuten

en: About
de: Über

en: Sample
de: Beispiel

en: Mobile Number
de: Handynummer

en: Resend code
de: Code noch einmal versenden
