OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Login
el: Είσοδος

en: Country
el: Χώρα

en: Back
el: Πίσω

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Log in
el: Είσοδος

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Days
el: Ημέρες

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: About
el: Περί
