OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Country
fi: Maa

en: Back
fi: Takaisin

en: Continue
fi: Jatka

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Basic settings
fi: Perusasetukset

en: Days
fi: Päivät

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Minutes
fi: Minuutit

en: About
fi: Tietoja
