OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Login
fr: Identifiant

en: Country
fr: Pays

en: Back
fr: Précédent

en: Continue
fr: Continuer

en: Log in
fr: Se connecter

en: Basic settings
fr: Paramètres de base

en: Days
fr: Jours

en: Authentication
fr: Authentification

en: About
fr: À propos

en: Mobile Number
fr: Numéro de mobile
