OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Login
he: כניסה

en: Country
he: מדינה

en: Back
he: אחורה

en: Continue
he: להמשיך

en: Log in
he: כניסה

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Days
he: ימים

en: Authentication
he: הזדהות

en: Minutes
he: דקות

en: About
he: אודות
