OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Login
it: Accedi

en: Country
it: Paese

en: Back
it: Indietro

en: Continue
it: Continua

en: Log in
it: Accedi

en: Basic settings
it: Impostazioni di base

en: Days
it: Giorni

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Minutes
it: Minuti

en: About
it: Informazioni
