OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Back
my: နောက်သို့

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: About
my: အကြောင်း
