OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Login
oc: Identificant

en: Country
oc: País

en: Back
oc: Precedent

en: Continue
oc: Contunhar

en: Log in
oc: Se connectar

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: Days
oc: Jorns

en: About
oc: A prepaus
