OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Login
pt: Entrar

en: Country
pt: País

en: Back
pt: Voltar

en: Continue
pt: Continuar

en: Log in
pt: Entrar

en: Basic settings
pt: As definições básicas

en: Days
pt: Dias

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Minutes
pt: Minutos

en: About
pt: Sobre
