OTP Auth (8.x-1.1-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Login
sl: Prijava

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Log in
sl: Prijava

en: About
sl: O modulu
