OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Log in
da: Log ind

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Field mapping
da: Felt mapning

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Role assignment
da: Rolletildeling
