OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Email address
es: Dirección de correo electrónico

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Log in
es: Iniciar sesión

en: Phone number
es: Número de teléfono

en: Field mapping
es: Mapeo del campo

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Role assignment
es: Asignación de rol
