OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Email address
et: E-posti aadress

en: - None -
et: - Puudub -

en: Log in
et: Sisene

en: Phone number
et: Telefoni number

en: - Select -
et: - Vali -
