OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Log in
fa: ورود

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Role assignment
fa: تخصیص نقش
