OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: - None -
he: - ללא -

en: Log in
he: כניסה

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Field mapping
he: מיפוי שדות

en: - Select -
he: - בחירה -
