OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Email address
it: Indirizzo e-mail

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Log in
it: Accedi

en: Phone number
it: Telefono

en: Field mapping
it: Mappatura campi

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Role assignment
it: Assegnazione ruolo
