OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
