OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Field mapping
tr: Alan eşleme

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Role assignment
tr: Rol atama
