OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Email address
be: Email адрас

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: - Select -
be: - Выбраць -
