OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Email address
cs: E-mail

en: - None -
cs: - Nic -

en: Settings
cs: Nastavení

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: seconds
cs: sekund

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Role assignment
cs: Přidělení role
