OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Email address
de: E-Mail-Adresse

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Settings
de: Einstellungen

en: Log in
de: Anmelden

en: Phone number
de: Telefonnummer

en: seconds
de: Sekunden

en: Field mapping
de: Feld-Zuordnungen

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Role assignment
de: Rollen-Zuweisung

en: Mobile number
de: Handy-Nummer
