OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Log in
el: Είσοδος

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
