OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Settings
fi: Asetukset

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: seconds
fi: sekuntia

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: - Select -
fi: - Valitse -
