OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
