OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Email address
is: Netfang

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Settings
is: Stillingar

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Phone number
is: Símanúmer

en: seconds
is: sekúndur

en: - Select -
is: - Velja -
