OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
