OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Settings
te: అమరికలు

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
