OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: - None -
vi: - Không -

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: seconds
vi: giây

en: - Select -
vi: - Chọn -
