OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Log in
az: Loqin

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: - Select -
az: - Seçin -
