OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: - None -
ca: - Cap -

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Log in
ca: Entra

en: Phone number
ca: Telèfon

en: seconds
ca: segons

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Role assignment
ca: Assignació de rols
