OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: - None -
cy: - Dim -

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Phone number
cy: Rhif ffôn
