OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Log in
eu: Sartu

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
