OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Email address
id: Alamat email

en: - None -
id: - Tiada -

en: Settings
id: Pengaturan

en: Log in
id: Login

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Field mapping
id: Petakan field

en: - Select -
id: - Pilih -
